Priebeh inštalácie klimatizácie

Celý proces inštalácie máme od začiatku až dokonca navrhnutý a optimalizovaný tak, aby trval čo najkratšie. Celá inštalácia je vykonávaná našimi profesionálnymi odborníkmi, ktorí si kladú za cieľ kvalitu a čisto odvedenú prácu.

Od začiatku až do konca komunikujete s jedným prideleným odborníkom. Ten s vami všetko dohodne a vykoná aj záverečné odovzdanie. Všetko, na čom sa na začiatku dohovoríte, bude teda vykonané a na konci odovzdané.

1. Inštalácia rozvodov chladu a stavebné práce

V prvom kroku vykonáme inštaláciu všetkých rozvodov a súvisiace stavebné práce. Naši pracovníci sú vybavení značkovým náradím HITACHI, takže napríklad všetko potrebné vŕtanie je rýchle pri zanechaní minimálneho množstva odpadu a sutiny.

2. Inštalácia odvodu kondenzátu a murárske práce

Druhý krok spočíva v inštalácii odvodu kondenzátu a súvisiacich prácach. Rozvody sú teda nainštalované v krycích lištách tak, aby zostala zachovaná vizuálna stránka vašich priestorov.

3. Inštalácia vnútornej jednotky, prepojenie obvodov a upratovanie

Ďalšou časťou je inštalácia vnútornej jednotky, následné prepojenie všetkých obvodov a dôkladné upratovanie všetkého odpadu, ktorý v priebehu prác vznikne. A to vrátane jeho odvozu a likvidácie.

4. Inštalácia vonkajšej jednotky, napustenie chladivom

Predposledným krokom je zapojenie vonkajšej jednotky do chladiaceho okruhu a jej napustenie chladivom.

5. Sprevádzkovanie, predvedenie a zaškolenie

Posledná časť spočíva už v potrebných prácach na rozvádzači a sprevádzkovanie celého systému. Na záver sa poupratuje zostávajúci neporiadok a celý systém vám predvedieme, aby ste vedeli, ako vašu novú klimatizáciu správne ovládať a používať.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz

    Prihláste sa prosím znovu

    Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

    Ďakujeme za pochopenie.

    Prihlásenie