Prečo POLARKLIMA ?

Postaráme sa, aby ste boli spokojní. Tu je pár bodov, ako to dosiahneme.

Kvalitná práca a produkty

Na prvom mieste je u nás vždy kvalitne odvedená práca. Chceme, aby Vám klimatizácie od nás dlhodobo fungovali a prinášali úžitok a pohodu. Neoddeliteľnou súčasťou je aj voľba spoľahlivých klimatizačných jednotiek a použitého materiálu. Preto inštalujeme výlučne špičkové klimatizačné jednotky popredných svetových výrobcov.

Záruka na klimatizácie aj na našu prácu

Na naše klimatizácie a všetky práce poskytujeme plnú trojročnú záruku. Zabezpečujeme pravidelnú odbornú údržbu, ktorá okrem splnenia záručných podmienok tiež prispieva k dlhšej životnosti a funkčnosti. Naše produkty sú spoľahlivé. Ak by sa Vám v záruke aj napriek tomu čokoľvek pokazilo a bolo nutné čakať na dodanie náhradného dielu dodávateľom, vymeníme vám ihneď klimatizáciu za novú.

Poriadok a dôkladné upratanie po inštalácii

Vzniku neporiadku počas inštalácie a súvisiacich prácach nedokážeme úplne zabrániť, ale dá sa tomu maximálne predísť použitím vhodných postupov a profesionálnych nástrojov, ktorými sú všetci naši odborníci vybavení. Všetky vzniknuté nečistoty po inštalácii odpraceme a zabezpečíme aj ich odvoz.

Rozloženie platieb na viac splátok

Naše klimatizácie si môžete zaobstarať aj na splátky, môžete tak klimatizáciu zaplatiť priebežne. Spolupracujeme so spoločnosťou Home Credit a všetko zariadime za vás, vy len podpíšete zmluvu. Ak využijete niektoré z našich akčných ponúk, môžete mať klimatizáciu na splátky úplne bez navýšenia.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz