Prečo POLARKLIMA ?

Postaráme sa, aby ste boli spokojní. Tu je pár bodov, ako to dosiahneme.

Kvalitná práca a produkty

Na prvom mieste je u nás vždy kvalitne odvedená práca. Chceme, aby Vám klimatizácie od nás dlhodobo fungovali a prinášali úžitok a pohodu. Neoddeliteľnou súčasťou je aj voľba spoľahlivých klimatizačných jednotiek a použitého materiálu. Preto inštalujeme výlučne špičkové klimatizačné jednotky popredných svetových výrobcov.

Záruka na klimatizácie aj na našu prácu

Na naše klimatizácie a všetky práce poskytujeme plnú trojročnú záruku. Zabezpečujeme pravidelnú odbornú údržbu, ktorá okrem splnenia záručných podmienok tiež prispieva k dlhšej životnosti a funkčnosti. Naše produkty sú spoľahlivé. Ak by sa Vám v záruke aj napriek tomu čokoľvek pokazilo a bolo nutné čakať na dodanie náhradného dielu dodávateľom, vymeníme vám ihneď klimatizáciu za novú.

Poriadok a dôkladné upratanie po inštalácii

Vzniku neporiadku počas inštalácie a súvisiacich prácach nedokážeme úplne zabrániť, ale dá sa tomu maximálne predísť použitím vhodných postupov a profesionálnych nástrojov, ktorými sú všetci naši odborníci vybavení. Všetky vzniknuté nečistoty po inštalácii odpraceme a zabezpečíme aj ich odvoz.

Rozloženie platieb na viac splátok

Naše klimatizácie si môžete zaobstarať aj na splátky, môžete tak klimatizáciu zaplatiť priebežne. Spolupracujeme so spoločnosťou Home Credit a všetko zariadime za vás, vy len podpíšete zmluvu. Ak využijete niektoré z našich akčných ponúk, môžete mať klimatizáciu na splátky úplne bez navýšenia.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz

    Prihláste sa prosím znovu

    Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

    Ďakujeme za pochopenie.

    Prihlásenie