Polar DPIEH0140TA0A

Kód: 225
Tip
Neohodnotené
Značka: Polar
€5 599

CHLADIACI VÝKON .......... 14,0 KW

VYKUROVACÍ VÝKON ...... 14,0 KW

 

Komplexné úsporné riešenie na vykurovanie a chladenie domu - Tepelné čerpadlo vzduch-voda

Detailné informácie

Podrobný popis

Tepelné čerpadlo vzduch-voda, chladiaci ohrievač s hydraulickými komponentmi, 14,0 kW, 1 ~ 230 V, inverter,  s 6,0 kW elektrickým ohrievačom

Tepelné čerpadlo Polar používa dvojstupňovú technológiu kompresie a entalpínu, ktorá dokáže dodať teplotu vykurovacej vody do 60 ° C. Výkon vykurovania sa znižuje v malej miere aj pri nízkych teplotách okolia, čo zjednodušuje používanie v chladných priestoroch pre systémy na ohrev teplej vody.

Tepelné čerpadlo je vysokovýkonná jednotka so špeciálnymi funkciami, ako je ovládanie teploty, dovolenkový režim, režim spánku, týždenný časovač, prednastavenie času a teploty, obmedzenie teploty podlahy. Funkcie uspokoja širokú škálu potrieb zákazníkov. 
Tepelné čerpadlo Polar používa dvojstupňový kompresor a individuálny priechod vzduchu pre vetranie. Jeho vykurovací výkon je pozoruhodne vysoký pri nízkych teplotách okolia a výstupná teplota vykurovacej vody môže byť až 60 ° C. 
Systém tiež používa špeciálny režim prechodného ovládania, ktorý zabezpečuje, že kompresor vždy pracuje s najlepšou účinnosťou.

Dodatočné parametre

Kategória: Polar
Záruka: 3 roky
  • Home
  • Design Shoptetak.cz