Polar DPIEH0100SA0A

Kód: 223
Tip
Neohodnotené
Značka: Polar
€4 449

CHLADIACI VÝKON .......... 10,0 KW

VYKUROVACÍ VÝKON ...... 11,0 KW

 

Komplexné úsporné riešenie na vykurovanie a chladenie domu - Tepelné čerpadlo vzduch-voda

Detailné informácie

Podrobný popis

Tepelné čerpadlo vzduch-voda, chladiaci ohrievač s hydraulickými komponentmi, 10,0 kW, 1 ~ 230 V, inverter,  s 6,0 kW elektrickým ohrievačom

Tepelné čerpadlo Polar používa dvojstupňovú technológiu kompresie a entalpínu, ktorá dokáže dodať teplotu vykurovacej vody do 60 ° C. Výkon vykurovania sa znižuje v malej miere aj pri nízkych teplotách okolia, čo zjednodušuje používanie v chladných priestoroch pre systémy na ohrev teplej vody.

Tepelné čerpadlo je vysokovýkonná jednotka so špeciálnymi funkciami, ako je ovládanie teploty, dovolenkový režim, režim spánku, týždenný časovač, prednastavenie času a teploty, obmedzenie teploty podlahy. Funkcie uspokoja širokú škálu potrieb zákazníkov. 
Tepelné čerpadlo Polar používa dvojstupňový kompresor a individuálny priechod vzduchu pre vetranie. Jeho vykurovací výkon je pozoruhodne vysoký pri nízkych teplotách okolia a výstupná teplota vykurovacej vody môže byť až 60 ° C. 
Systém tiež používa špeciálny režim prechodného ovládania, ktorý zabezpečuje, že kompresor vždy pracuje s najlepšou účinnosťou.

Dodatočné parametre

Kategória: Polar
Záruka: 3 roky
  • Home
  • Design Shoptetak.cz

    Prihláste sa prosím znovu

    Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

    Ďakujeme za pochopenie.

    Prihlásenie