Čo je to vlastne inverter? My Vám to povieme

21_1200x500

Nie je to len o úspore ...

K dispozícii je účinné, ale zároveň energeticky úsporné riešenie klimatizácií, ktorej tajomstvom je nová technológia.

Stále častejšie sa v oblasti klimatizačnej techniky stretávame s výrazom: inverter. Vo väčšine prípadov s ním spájame len "úsporu energie" , ale inverterová technológia má v porovnaní s konvenčnými riešeniami klimatizácií oveľa viac výhod:

Inverter vlastne nie je nič viac než - takmer nekonečný - regulátor výkonu, čiže nástroj, ktorý umožní nášmu zariadeniu využívať len časť maximálneho výkonu, napr. 20, 50% alebo prípadne až 100 %. A aký to má pre nás výsledný efekt? Oveľa viac, než si myslíte:

Až o 40% nižšiu spotrebu energie
Áno, menič je extrémne energeticky úsporný: priemerná spotreba 30-40% môže byť nižšia ako u bežných zariadení. Tajomstvo nie je menovitým výkonom zariadenia, skôr sa efekt stupňov, ktorý je prijatý na jednotku elektrického prúdu cez úroveň chladiaceho výkonu. Konvenčné klimatizačné jednotky pracujú na plný výkon, maximálny výkon, a to aj v prípade, že sú potrebné iba časť chladiaceho výkonu: v tomto prípade zariadenie vypnúť a znovu zapnúť poskytnutie chladiace kompresor, a to so sebou nesie značnú spotrebu energie. Na rozdiel od toho je zariadenie Menič môže riadiť výkon, je možné neustále rozvíjať vysokú účinnosť, bez nákladného zapnutia a power-up, veľmi ekonomicky.

Inverter klíma je tichší než najlepšia ženou
V prípade, že máte pocit, že klíma nevydala jediný tón nie, nie okamžite volať opravára! Menič na báze regulácia výkonu Vďaka technológii, je možné, že prístroj môže produkovať 22 dBA hlučnosť 28-30 dBA, skôr než priemer, ktorý je zaručené nedošlo k narušeniu spánku v noci. Takáto nízka miera hluku prúdenia vzduchu jednotky znížením si uvedomil, pretože vonkajšia jednotka je prispôsobená na množstvo vnútorného vzduchu sa pohybuje. Vzhľadom k tomu, najnižšiu úroveň hluku v noci a potom sa budete musieť plná kapacita závodu je len asi 30% z potrebu pracovať, kvôli nižším objemom výkon očistené vzduchu pohyboval zariadení, bude môcť aj s je požadovaná veľmi nízka hladina hluku tak, aby dokonale pracovať efektívne.

Nie je zapálené oči, pretože neexistuje žiadny návrh
Tradičné klimatizačné jednotky je meraná teplota odvádzaného vzduchu je veľmi ťažké kontrolovať: to je dôvod, prečo profesionáli často odporúčajú, že zariadenie je umiestnená tam, kde sa nachádza ďalej od miestnosti, takže môžete miešať chladný vzduch fúkal teplý vzduch v miestnosti.
V prípade zariadení striedače je možné regulovať teplotu odvádzaného vzduchu: vystúpenie zníženie teploty privádzaného vzduchu porastie - je ďalší dobrý bod!

  • Home
  • Design Shoptetak.cz