Čistička vzduchu GREE GCF300CKNA

Kód: 138
Akcia Tip
Neohodnotené
Značka: Gree
€358,80 €358,80 / 1 ks
Skladom

GREE GCF300CKNA

Detailné informácie

Podrobný popis

Nová prenosná čistička vzduchu GREE GCF300CKNA má rad úžitkových vlastností, ktoré možno u iných výrobcov v danej cenovej kategórii ťažko nájsť. Prístroj ponúka päťnásobnú filtráciu vzduchu a ionizátor, vďaka čomu dokáže zo vzduchu spoľahlivo odstrániť aj ten najjemnejší prach, alergény, baktérie, vírusy, škodlivé plyny a zápach dymu.

Filtrovaný vzduch prechádza tzv. Antibakteriálnym predfiltrom, ktorý zachytáva veľké nečistoty, ďalej setom filtrov HEPA a HIMOP a bavlnené vložky. HEPA filter s 99% účinnosťou zbavuje vzduch mikronečistot - častíc až do veľkosti 0,3 mikrónu, medzi než sa radí nielen pevné vzduchom roznášané časti prachu, ale aj baktérie, roztoče a ďalšie alergény. HIMOP filter má unikátnu absorpčnú schopnosť, rozkladá a absorbuje nebezpečné látky typu formaldehyd. Bavlnený vložka má za úlohu ešte zvyšovať účinky HEPA filtru. V poslednej fáze prechádza čistený vzduch cez aktívny uhlíkový filter, ktorý absorbuje škodlivé plyny na báze amoniaku, kyseliny octovej, atď.

GCF300CKNA ponúka okrem vyššie uvedenej rady filtrov tiež ionizátor. Ten obohacuje vzduch o veľké množstvo záporne nabitých iónov, čo má priaznivý účinok na zdravie hlavne pre osoby trpiace alergiami, astmou a sennou nádchou. Ionizácie okrem účinného likvidovanie baktérií, vírusov a plesní, pomáha okysličovať krv, zlepšuje krvný obeh a stimuluje tvorbu kyslíka v ľudských tkanivách.

Zákazníci nielen z radov alergikov ocenia vysoký výkon (prietok vzduchu) až 300 m³ / h, ktorý zvyšuje účinnosť predovšetkým v prípade prenášania čističky vzduchu do iným miestností. Rýchlosť ventilátora môžete zvoliť medzi tromi režimami - nízke, stredné, vysoké otáčky - alebo využiť maximálna rýchlosť v móde Turbo.

Ďalších praktické funkcie ktoré táto podarená čistička vzduchu ponúka, budem menovať stručnejšie.

Jednotku možno ovládať jednoducho pomocou dvoch tlačidiel priamo na kryte čističky vzduchu, alebo pomocou diaľkového infraovladače, ktorý sa dá navyše uschovať v šikovné priehradke na tele jednotky.

Časovač odloženého zapnutia alebo vypnutia čističky možné nastaviť na 1, 2 alebo 4 hodiny.

Ionizátor možno spustiť v dvoch režimoch. Odor - funkcie čistenia, ventilátor beží na najvyššiu rýchlosť. Anion - funkcia osviežovanie, ventilátor beží na nízku rýchlosť.

Tlačidlo Sleep spustí čističku v spánkovom režime, kedy sa podľa kvality vzduchu automaticky nastaví tichý chod, nižšie otáčky ventilátora.

Auto režim spustí jednotku v automatickom režime, kedy sa rýchlosť ventilátora nastavuje automaticky podľa aktuálne namerané koncentrácie prachu a zápachu. Ten kontroluje prachový a pachový senzor, ktorý reaguje aj na pachy zvierat, pesticídy, kozmetiku, atď.

Indikátor výmeny filtrov začne blikaním signalizovať, že je čas na údržbu.

Čistička vzduchu GREE GCF300CKNA bude vhodným a zdraviu prospešným doplnkom Vašej domácnosti. Stavte na čistý vzduch a neprerobíte.

Dodatočné parametre

Kategória: Gree
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 10 kg
  • Home
  • Design Shoptetak.cz